fedyk-02.jpg

Керівник компанії

Федик Наталія

Керівник компанії, адвокат, спеціалізується на медіації, секторі банківського, фінансового, антимонопольного та корпоративного права.

Федик Наталія неодноразово отримувала національне та міжнародне визнання серед юридичної спільноти та має більш ніж 14 річний досвід у юридичній сфері, 8 з яких на керівних посадах.                                                                      

Освіта:

Вища юридична, магістр права.

 

Визнання:

-           Серед успішних жінок-корпоративних юристів за дослідженням Ukrainian Women in Law 2017 здійсненим виданням «ЮРИДИЧНА ГАЗЕТА».

-           Кращий керівник Юридичного департаменту за визнанням видання «ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА» (2016р.).

-           Кращий юрисконсульт в сфері реструктуризації та роботи з проблемними активами за міжнародним визнанням на V Міжнародному форумі «EuroLawyer Forum 2015».

-           Кращий юрисконсульт України з врегулювання спорів за визнанням видання «ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА» (2015р.).  

                         

Публікації у ЗМІ:

-           Інтерв’ю виданню «ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА» щодо реформування системи корпоративного управління в українських банках (випуск № 8 (948) від 23.02.2016р.).

http://pravo.ua/article

-           Доповідь на 5 Форумі України з питань конкуренції на тему: «Проблемні питання розкриття банківської таємниці на вимоги органів Антимонопольного комітету».

https://diamantbank.ua/content/

agafonov-01.jpg

Керівник Департаменту правового забезпечення роботи з проблемними активами

Агафонов Андрій

Керівник Департаменту, адвокат, спеціалізується на роботі з проблемними активами різних категорій складності, супроводженні судових справ в національних судах всіх інстанцій та юрисдикцій. Фахівець у галузях цивільного права та процесу, адміністративного права та процесу, господарського права та процесу, банківського, фінансового, трудового галузей права.

Андрій Агафонов має більш ніж 7-річний досвід у юридичній сфері, 4 з яких на керівних посадах.

Освіта:

Вища юридична, магістр права.

                         

Публікації у ЗМІ:

-           Доповідь на ІІ Legal banking forum на тему: «Спори з неплатоспроможними банками щодо недійсності/нікчемності міжбанківських договорів забезпечення. Наслідки для національної банківської системи».

http://pravo.ua/events

-           Доповідь на ІІІ Legal banking forum на тему: «Оскарження рішень регулятора. Судова практика».

http://pravo.ua/events

http://news.finance.ua/ru/news/

-           Співавтор публікації у Інформаційному дайджесті за результатами заходу – 5-го Форуму України з питань конкуренції, 2016 рік. Публікація на тему: «Проблемні питання розкриття банківської таємниці на вимоги Антимонопольного комітету України».

-           Стаття на тему «Фондовий режим», видання «Юридична практика», № 23 (963) від 07.06.2016р.

maseha-02.jpg

Керівник Департаменту правового супроводження господарської діяльності бізнесу

Масеха Богдан

Керівник Департаменту, спеціалізується на правовому супроводі діяльності бізнесу, представництві інтересів бізнесу у судах, в тому числі у справах про банкрутство. 

Масеха Богдан є автором багатьох публікацій у юридичних виданнях та приймає активну участь у юридичних заходах країни. 

 

Освіта:  

Вища юридична, магістр права.

 

Публікації у ЗМІ:

-        Стаття у виданні «ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА» щодо можливості одночасного арешту та передачі на відповідальне зберігання майна в рамках забезпечення позову у господарському процесі. «Аргументы и такты» (випуск № 4 (944) від 26.01.2016р.).

http://pravo.ua/article

-        Стаття у електронному аналітичному виданні «ЮРИСТ/ЗАКОН» щодо банківської таємниці. «Раскрытие банковской тайны. Порядок и возможные последствия» (випуск № 21 від 16.06.2016р.).

http://jurliga.ligazakon.ua/news/

-        Стаття у виданні «ЗАКОН/БІЗНЕС» щодо оскарження ухвал, оскарження яких не передбачено процесуальним законодавством. «Апеляційні гарантії» (випуск № 33 (1279) від 06.08.2016р.). Стаття написана у співавторстві з Сергієм Мазуром.

http://zib.com.ua/ua/print/

-        Стаття у виданні «ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА» щодо можливості повторного пред’явлення виконавчого документу після його повернення за заявою стягувача. «Второй акт» (випуск № 31 (971) від 09.08.2016р.).

http://pravo.ua/article

-        Стаття у електронному аналітичному виданні «ЮРИСТ/ЗАКОН» щодо оскарження рішень в рамках Кодексу України про адміністративні правопорушення. «Ограничение на обжалование в рамках КУоАП» (випуск № 36 від 06.10.2016р.). Стаття написана у співавторстві з Сергієм Мазуром.

http://jurliga.ligazakon.ua/news/

- Доповідь на Форумі по реструктуризації та банкротству на тему: «Забезпечення позову як один із механізмів реструктуризації боргу».

http://pravo.ua/news

http://pravo.ua/events
mazur-01.jpg

Керівник Департаменту правового супроводження управління приватним капіталом

Мазур Сергій

Керівник Департаменту, спеціалізується на роботі у напрямках Сompliance (Управління юридичними ризиками), Due diligence (Юридичний аудит).                              

           

Освіта:                                                                     

Вища юридична, магістр права.

 

Публікації у ЗМІ:

-        Стаття у виданні «ЗАКОН/БІЗНЕС» щодо оскарження ухвал, оскарження яких не передбачено процесуальним законодавством. «Апеляційні гарантії» (випуск № 33 (1279) від 06.08.2016р.). Стаття написана у співавторстві з Масехою Богданом.

http://zib.com.ua/ua/print/poyasnennya_konstituciynogo_sudu_dopomozhut_yuristovi_ospori.html

-        Стаття у електронному аналітичному виданні «ЮРИСТ/ЗАКОН» щодо оскарження рішень в рамках Кодексу України про адміністративні правопорушення. «Ограничение на обжалование в рамках КУоАП» (випуск № 36 від 06.10.2016р.). Стаття написана у співавторстві з Масехою Богданом.

http://jurliga.ligazakon.ua/news/

stepanchuk-01.jpg

Керівник департаменту корпоративного управління

Степанчук Інна

Керівник департаменту, має 10 річний досвід роботи у галузі права, спеціалізується на реорганізації підприємств, підготовці установчих документів юридичних осіб, підготовці документів та консультуванні з питань отримання погоджень НКЦПФР, консультуванні  щодо придбання істотної участі у фінансових установах.

 

Освіта:

Вища юридична, магістр права.

© 2017 LEZO
  • +38 (068) 672-69-37 f i