Юридичні послуги
по внесенню змін до правовстановлюючих
документів ТОВ та ТДВ

Доступно, швидко та кваліфіковано допоможемо у вирішенні питань з реєстрації та перереєстрації компанії, позбавивши Вас від всього циклу роботи відповідно до вимог законодавства.

Медіація

Покладаючись на професіоналізм та досвід керівника компанії Федик Наталії Володимирівни, що неодноразово підтверджений національним та міжнародним визнанням, ми гарантуємо врегулювання будь-якого конфлікту на стадії досудового розгляду та виключно на взаємовигідних для сторін умовах.    
mediacia.jpg
151462.jpg

Робота з проблемними активами

Наш неординарний підхід до вирішення кожної проблеми є запорукою визначення найефективнішого шляху отримання бажаного результату по роботі з проблемним активом різної категорії складності. Наші фахівці нададуть професійний комплекс юридичних послуг, які допоможуть досягти поставленої Вами мети.

Супроводження господарської діяльності бізнесу

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми гарантуємо професійне правове забезпечення та правовий захист Вашого бізнесу. Ми пропонуємо креативний підхід до кожної окремої угоди з метою усунення можливих ризиків, отримання Вами максимального прибутку та надання гарантій юридичної безпеки.
suprovd.jpg
e13794cd1dd21df021954e5ff6f0ad1c.jpg

Правове супроводження управління приватним капіталом

Наш комплексний аналіз ситуації та в той же час індивідуальний підхід до правового управління окремо визначеним капіталом забезпечить професійне юридичне супроводження, гарантуючи належний захист Ваших фінансових ресурсів.

Due diligence (управління юридичними ризиками, юридичний аудит)

Професійне прогнозування конкретної ситуації «на три кроки вперед» допомагає нам гарантувати мінімізацію ризиків у веденні Вашого бізнесу як в цілому так і під час укладення конкретно визначеної угоди.
exptza.jpg
461092079.jpg

Забезпечення корпоративної безпеки

Стратегічне мислення та прискіплива увага до деталей наших юристів, забезпечує надійний захист Вашої корпоративної безпеки, незалежно від форми власності компанії. 

Правове регулювання операцій з нерухомістю

Комплекс юридичних послуг наших фахівців забезпечить відповідність тих чи інших операцій з нерухомістю вимогам національного та міжнародного законодавства, що дозволить досягнути максимального  економічного ефекту від реалізації Ваших проектів.     
032.jpg
usluga_bankrotstvo_yuridicheskih_lic.jpg

Супроводження справ про банкрутство

Системний підхід до кожного окремого кейсу, а також партнерські відносини з арбітражними керуючими створюють передумови для надання кваліфікованої юридичної допомоги як боржнику так і кредитору під час банкрутства підприємства.  

Супроводження угод по реструктуризації

Багаторічна практика команди щодо укладення угод спрямованих на реструктуризацію боргів, гарантує професійне супроводження кожного окремого кейсу як на стороні кредитора так і на стороні боржника з метою отримання клієнтом найвигідніших умов у договорі.     
military-business-winning-and-proposal-generation-l.jpg
sudova_praktika.jpg

Судова практика/ДВС

Поєднання професійності, амбітності та потенціалу нашої команди є запорукою якісного та ефективного представництва Ваших інтересів у судах всіх юрисдикцій та всіх інстанцій. 

Плідна та неодноразова співпраця з державною виконавчою службою на різних рівнях, у поєднанні з досвідом команди є двигуном реального та фактичного виконання рішення суду на користь нашого клієнта 

Надання юридичних послуг для компаній-нерезидентів

Досконале знання законодавства та набутий досвід команди забезпечить швидке та якісне надання для компаній-нерезидентів комплексу юридичних послуг, серед яких: реєстрація юридичних осіб за кордоном, отримання ліцензій, дозволів та довідок, супровід різних видів інвестиційних проектів за участю нерезидентів (придбання акцій, корпоративних прав, нерухомості, землі, майнових прав, прав інтелектуальної власності, тощо), консультування іноземних компаній щодо вибору оптимальної схеми здійснення господарської діяльності на території України, консультування іноземних компаній з питань корпоративного, податкового, трудового, митного законодавства України, консультування з питань створення компаній з іноземною участю в Україні, юридична підтримка підприємств з іноземними інвестиціями та представництв іноземних компаній з усіх правових питань.  
1490339064_26.jpg
© 2017 LEZO
  • +38 (068) 672-69-37 f i